HAKKIMIZDA

Bildiğimiz İş …

          1977 yılında akaryakıt pompa tamir servisi olarak iş hayatına İzmir de başlayan Mites , bir süre bölgesel hizmet verdikten sonra 1980 lerin ikinci yarısında akaryakıt istasyonlarının modernleşme ihtiyaçlarına paralel olarak talep edilen üretimleri yapmaya başlamıştır. 1992 yılında İzmir-Bornova da ki tesislerine taşınan Mites, ürün yelpazesini genişleterek komple ölçüm sistemleri ihtiyaçları üzerine yoğunlaşmıştır. 2016 yılında MLB group bünyesine katılmış olup yoluna “ Mites Petrol Ekipmanları ve Ölçüm Sistemleri A.Ş. “ olarak devam etmektedir.

          Yeni yapılanma içerisindeki hedefimiz, piyasada edindiğimiz tecrübenin üzerine grup şirketlerimizin gücünü ekleyerek yurtiçi ve yurtdışında ortak çözümler yaratmak olacaktır.

          Ticaretteki önceliğimiz her koşulda para kazanmak değildir. Her müşteri bizim için yıllar sürecek bir dostluğunda başlangıcıdır. Türkiye deki her akaryakıt istasyonunda en az bir Mites markalı ürün görmek , yurtdışında ki Türk markalarının arasına Mites’i de eklemek hedefimizdir.

          Bildiğimiz işi yapmaya devam edeceğiz…

VİZYON

Müşterilerimiz, çalışma arkadaşlarımız, iş ortaklarımız, tedarikçilerimiz , çevremiz için  en güvenilen ,topluma saygılı, tercih edilen yenilikçi bir şirket olmak.

MİSYON

Sürdürülebilir bir geleceğe yatırım yaparak müşterilerin tercih edilen ekipman tedarikçisi olmak, kurum kültür ve değerlerimizi nesilden nesile aktararak tüm paydaşlarımıza katkıda bulunmak.

DEĞERLERİMİZ

Müşteri Odaklılık

Kalite ve Verimlilik

Yaratıcılık ve İnovasyon

Etik Olmak

İnsana, Çevreye ve Paydaşlara Saygı